Zeus automaty – wprowadzenie

Poprzez rozwój Internetu i technologii komputerowej w latach 90 XX wieku, osoby które uwielbiają gry hazardowe mogą się nimi cieszyć w wielu kasynach internetowych. Na rynku dostępne są setki różnych gier, jak również firm, które dostarczają oprogramowanie do kasyn. Zeus darmowe gry hazardowe to jedna z możliwości dostępna na rynku. Poprzez darmową grę gracze mogą zapoznać się z poszczególnymi propozycjami i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Oczywiście od momentu, gdy pierwsze kasyna zaczęły działać w sieci wiele się zmieniło. Obecnie dostępnych jest ponad 1,500 producentów kasyn internetowych, dostarczających graczom setki wysokiej jakości gier.

Zeus gry automaty

Marka Zeus Play pochodzi z Bułgarii i swoje pierwsze kroki na europejskim rynku postawiła w 2012 roku. Pomimo względnie krótkiego doświadczenia, firmie tej udało się zdobyć uznanie wielu graczy oraz operatorów kasyn. Oczywiście oprogramowanie dostarczane przez firmę Zeus spełnia wszystkie światowe standardy jakości.

W ofercie znajduje się ponad 50 gier typu video slot charakteryzujących się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Ponadprzeciętny design, wiele opcji gier bonusowy oraz naprawdę wysokie stopy zwrotu dla graczy to wszystko znajdziemy w grach slot oferowanych przez Zeus Play.

Zeus jednoręki bandyta online

Do najbardziej znanych pozycji z oferty tej firmy można zaliczyć takie gry jak: 40 Flaming Lines, Amun’s Book, Arabian Dream, ButterFly Classic, Butterfly Hot 10/20, Candy Land, Captain Nelson, Cherry’s Land, Dar Ninja czy Eternal Desire. Oczywiście oferta jest o wiele większa, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Również firma oferuje gry maszynowe 3D i darmowe gry Hot Spot.

Amuns Book

Amuns Book jest grą typu video slot dostarczana przez Zeus. Firma ta jest z pewnością znana z produkowania wysokiej jakości gier do kasyn i różnych znanych tytułów gier. Stopa zwrotu dla gracza wynosi około 94% co stanowi dobry wynik w porównaniu do innych gier tego typu.

Jak sama nazwa wskazuje gra oparta jest o księgę Amun Ra, która pochodzi prosto z mitologii egipskiej. Książka ta została zaprezentowana na przykład w znanych filmach jak Mumia. W grze dostępnych jest 10 zwycięskich linii na pięciu bębnach. Oznacza to, że w jednym momencie dostępnych jest jedynie 10 symboli, co znacznie ułatwia rozgrywkę.

Symbol książki pełni rolę jokera, dlatego też jego pojawienie się na bębnach oznacza, że zastępuje on wszystkie inne symbole w celu utworzenia zwycięskiej kombinacji. W grze dostępna jest również opcja gamble, która pozwala na wygranie dodatkowych środków. Oprócz tego można spotkać się dodatkowymi opcjami, które pozwolą na wygranie darmowych spinów.

40 Flaming lines

Ta propozycja od firmy Zeus jest nawiązaniem do klasycznych slotów, minimalistyczny design oraz proste zasady to właśnie charakterystyka tego sloty. W grze dostępnych jest 5 bębnów oraz 40 zwycięskich linii.

Po każdej wygranej gracz może zdecydować czy chce zagrać w dodatkową mini grę. Najbardziej dochodowe wygrane możemy otrzymać poprzez wylosowanie 3, 4, lub 5 identycznych symboli na bębnach. W grze hazardowej owoce najczęściej spotkamy się z symbolami owoców – wiśnie, pomarańcze, winogrona, truskawki, banany czy arbuzy mogą być warte od 5 do 200 stawki początkowej. Symbole, które przyniosą największe wygrane to czerwona siódemka oraz znak bar. Przy wylosowaniu 5 czerwonych siódemek można wygrać do 2000x stawki.

Arabian Dream

Jest to jeden ze starszych tytułów od firmy Zeus. W grze dostępnych jest 5 bębnów, z czego każdy wyposażony jest w 10 różnych symboli. Z lewej strony umiejscowione są dostępne kredyty. Natomiast w dolnej części można znaleźć podstawowe przyciski umożliwiające nam sterowanie rozgrywką.

W przypadku wylosowania przynajmniej 3 tych samych symboli otrzymamy odpowiednia dla danej linii wygraną. Ponadto dostępna jest opcja „Gamble”, która pozwala na zwiększenie wygranej poprzez mini-grę.

Dostępny jest również symbol jokera – gdy wylosujemy 3 takie symbole, to  otrzymamy 30 dodatkowych, darmowych spinów. Te dodatkowe spiny charakteryzują się mnożnikiem 3x.

Butterfly Classic

Butterfly Classic Zeus jednoręki bandyta online to propozycja mocno nawiązująca do pierwszych klasycznych gier slotowych. Gra charakteryzuje się 3 bębnami i wieloma podobieństwami do gier typu Butterfly Hot 10 oraz 20.

Gra bonusowa w tej grze nie wymaga ułożenia specjalnej kombinacji czy też specjalnych symboli. Może się ona zacząć w dowolnym momencie. Otrzymasz wtedy 5 dodatkowych spinów na grę z losowym mnożnikiem (do x4). Dodatkowo można wygrać niesamowite wygrane poprzez wylosowanie symboli kwiatów lub insektów na wszystkich 9 pozycjach na bębnach. Natomiast najwyższą wygraną przyniesie 9 motyli.

Dark Ninja

Dark Ninja to kolejna unikalna propozycja od firmy Zeus. Projekt gry był wzorowany na folklorze Japonii. Różne japońskie symbole historyczne, takie jak zamki czy gejsze znajdują się na bębnach. Gra składa się z 5 bębnów, które zawierają po 12 różnych symboli na każdym z nich. Najbardziej wyrazistymi z tych symboli są Ninje z czerwonymi oczami oraz Japonki. Do pozostałych symboli zaliczają się japońskie gongi, łuki i inne symbole związane z kulturą tego narodu.

W grze dostępnych jest 20 linii wypłat, które można dowolnie regulować i ustawiać w zależności od potrzeb. Wartość zakładu może wahać się od 1 do 30 żetonów na każdą linię.

Zeus automaty na komórkę

Poprzez rozwój Internetu oraz kasyna na urządzenia mobilne zaczęły odgrywać bardzo istotną rolę na rynku. Szczególnie dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu kasyna na urządzenia mobilne, stały się jedyną metodą kontaktu z grami hazardowymi. Jakość oferowany gier jest coraz lepsza i z roku na rok przyciąga coraz więcej użytkowników. Więc jeśli nie masz czasu na gry przeglądarkowe na swoim komputerze, z pewnością będziesz szczęśliwy mogąc grać na swoim urządzeniu mobilnym.

Na początku możesz nie być pewien jak działają gry na urządzenia mobilne gdyż niektórzy dostawca oprogramowania do kasyn zmuszają graczy do ściągnięcia pewnego oprogramowania lub też po prostu do gry na stronie internetowej. Jednak nie zmienia to faktu, że rozpoczęcie rozgrywki jest bardzo proste i bardzo intuicyjne. Graj na slotach Zeus już teraz i rozpocznij wygrywanie.

Z pewnością gry hazardowe są źródłem wielu emocji, zazwyczaj tych dobrych przez ekscytacje po radość z wygranych. Często również różne gry są zbudowane tak, aby zachęcić graczy poprzez zastosowanie ciekawych tematów czy też interfejsu. Dla niektórych jest to również sposób, aby zarabiać. Oczywiście nie jest to proste, ale dla części osób jest to naprawdę źródło pokaźnych dochodów.