Evoplay Entertainment to doświadczony producent gier, który może pochwalić się ponad 70 automatami, grami stołowymi i natychmiastowymi. Główną siedzibę ma na Ukrainie i Malcie. Firma ma sieć partnerską w Krajach WNP, Azji i Europie. Oczekują się licencje MGA i UKGC w 2020 roku.

Firma dąży do opracowania renomowanych produktów, aby zapewniać klientom i użytkownikom najlepsze emocje z rozgrywki. Filozofią producenta jest tworzenia niezwykłych, bezkompromisowych rzeczy, które składają niesamowite wrażenia z gry.

Gry produkowane przez Evoplay Entertainment mają niezrównaną jakość i wartość produkcyjną.

Wszystkie produkty firmy są w pełni adaptacyjne pod urządzenia mobilne. One bezproblemowo działają na komputerach PC, tabletach i smartfonach. Można cieszyć się grą nawet w podróży!

Wspaniała grafika i ścieżka akustyczna – to główne cechy gier od Evoplay Entertainment. Firma opracowywuje tytuły, które sprawiają wrażenie wizualizacjami 3D i mają uczciwą fabułę.

Większość automatów do gry ma wiele linii wygrywających, co sprawia, że gracz ma większe szanse na wygraną.

Evoplay Entertainment wyróżnia się spośród innych firm tym, że tworzy gry z rozdzielczością Full HD. Ponieważ nie każdy deweloper może pochwalić się taką funkcją. Firma przenosi animacje i efekty w grach na zupełnie nowy poziom. Dlatego ten producent ma znaczącą przewagę na rynku gier online.

Strona 1 z 3 1 2 3 Suma: 58 darmowych slotów

Wyjątkowe gry od Evoplay Entertainment

Jest mnóstwo powodów, dlaczego gry tego producenta stają coraz bardziej popularne wśród użytkowników na całym świecie. Oto one:

  • Łatwa nawigacja – każdy automat cieszy się prostą nawigacją, jest lekki, dlaczego ładuje się dość szybko.
  • Duży wybór funkcji – do wyboru użytkowników jest przedstawiony szeroki wybór różnego typu funkcji. Firma stara się realizować wszystkie pomysły swoich klientów lub dostosować istniejące produkty do indywidualnych specyfikacji.
  • Dostosowanie zakładów według potrzeb – klienci zawsze mogą dostosować wartości zakładów do swoich potrzeb.
  • Języki – wielojęzyczność jest dużą zaletą producenta, ponieważ automaty są przeznaczone dla dużej liczby graczy i każdy może bezproblemowo poradzić sobie z grą w znanym języku, np. angielski lub polski.
  • Waluta – gry Evoplay Entertainment obsługują główne waluty i kryptowaluty. Nawet jeśli klient chce dodać coś nowego, zawsze to jest temat do omówienia.
  • Jakość AAA – to są gry opracowane przy użyciu dużych budżetów i zasobów programistycznych. Dzieje się tak dlatego, że celem firmy jest tworzenie wyjątkowych produktów do gry.

Portfolio gier

Firma działa od 2017 roku i nalicza w swojej ofercie ponad 70 gier online, które cieszą graczy z całego świata. Oto główne kategorie gier, tworzonych przez Evoplay Entertainment:

  • Gry natychmiastowe – to są automaty do gier, w które można zagrać od razu, bez pobierania czy instalowania. Można łatwo i szybko zagrać w przeglądarce internetowej, na przykład: Mafia Syndicate, Magic Wheel, Roll the Dice, Red Queen, High Striker i inne.
  • Gry stołowe – popularny rodzaj gier kasynowych, które również można znaleźć w asortymencie Evoplay Entertainment. Przykładowymi tytułami są: American roulette 3D, European Roulette, Baccarat, Blackjack Lucky Sevens, Oasis Poker i inne.
  • Automaty wideo – gry hazardowe z realistyczną grafiką, które cieszą graczy dobrze dopracowaną animacją. Oto niektóre z automatów wideo w ofercie producenta: Red Cliff, The Emperor’s Tomb, Fruitburst, Antantis, Dungeon, Charming Queens, Rich Reels i wiele innych.

Wnioskując o producencie Evoplay Entertainment, można śmiało powiedzieć, że jest jednym z pokazowych dostawców w branży. Technologia tworzenia gier sprawia, że korzystanie z produktów jest łatwe i wciągające. Gracze na całym świecie wychwalają gry, co wskazuje na wysoką jakość i najlepszą rozgrywkę!