Polar Fox

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4 / 5

Seria klasycznych gier hazardowych, których wspólnym mianownikiem jest, oprócz siermiężnego interfejsu, dziewięć linii wygrywających, zdaje się nie mieć końca. Kolejne automaty online wyłaniają się niczym króliki z cylindra magika, którym jest, rzecz jasna, firma Novomatic. Video slot Polar Fox przenosi nas w mroźne rejony Arktyki. Niekwestionowaną gwiazdą tej gry na automatach jest tytułowy lis polarny, sympatyczne stworzenie, które na swoje nieszczęście zostało obdarzone przez naturę, wspaniałym, śnieżnobiałym futrem, obiektem pożądania myśliwych i celebrytek. Slot nie wyróżnia się niczym spośród innych przedstawicieli serii. Uproszczona grafika, oraz oszczędne, stylizowane na maszyny hazardowe z ubiegłego wieku efekty dźwiękowe to jego cechy charakterystyczne.

640 kilobajtów powinno każdemu wystarczyć

Polar Fox to tradycyjna, pięciobębnowa odmiana gry jednoręki bandyta. Do dyspozycji mamy od jednej do dziewięciu linii wygrywających. Na każdą z nich możemy postawić od jednej do stu monet o nominałach od 0,5 do 2. Polar Fox online z całą pewnością nie jest grą pełną wodotrysków. Nie znajdziemy tu rund bonusowych ani ukrytych funkcji. Jedyne, na co możemy liczyć to nieśmiertelni mieszkańcy slotowych bębnów – bracia wild i scatter.

  • Symbol wild zdobi wizerunek lisa polarnego. Tak jak w innych grach cyklu, wild zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem scattera. Wild biorący udział w kombinacji wygrywającej powoduje podwojenie naszej gratyfikacji. Polarny Lis jest również najwyżej cenionym symbolem w grze – trafienie pięciu ikon przedstawiających to piękne zwierzę oznacza wygraną nawet 900,000 monet!
  • Na symbolu scatter graficy studia Novomatic umieścili ilustracje przedstawiającą zorzę polarną. Fani produktów firmy Gumpoldskirchen nie będą zaskoczeni – tak jak w pozostałych grach „dziewięciolinowej” serii, ukazanie się na ekranie trzech i więcej symboli zorzy polarnej skutkuje przyznaniem premii w postaci 15 darmowych spinów.
  • Z braku innych atrakcji to właśnie bezpłatne spiny stanowią główną siłę gry Polar Fox. Biorąc pod uwagę, że w trakcie gratisowej rundy można wygrać kolejne darmowe gry hazardowe oraz fakt, że uzyskane wygrane ulęgają potrojeniu, trudno się z tym nie zgodzić.

Odgrzewane gry automaty drugiej świeżości

Trudno o jakieś odkrywcze stwierdzenia na temat opisywanego video slota. Novomatic konsekwentnie powiela schemat prezentowany przez wcześniejsze darmowe gry hazardowe Polar Fox nie jest tu wyjątkiem. Warto jednak poświęcić mu kilka chwil i choćby po to, żeby dowiedzieć się więcej o dzikich zwierzętach Arktyki, które są głównym tematem tej gry na automaty. Polar Fox za darmo, bez rejestracji i w wersji niewymagającej instalacji jest dostępny na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam także wiele innych ciekawych pozycji firmy Novomatic. Zamiast polować zagraj w naszym kasynie online!

Polar Fox Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
9
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie