Nuke World

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Nuke World gra online

Nuke World gra to jeden z nowoczesnych slotów, który zadowoli nawet bardzo wymagających graczy. Jeśli szukasz raczej klasycznych doznań, to nie jesteś w odpowiednim miejscu, ponieważ Nuke World ma wiele nowoczesnych funkcji, wiele bonusów oraz nietypową siatkę. Głównymi bohaterami gry są zwierzęta, które prowadzą między sobą wojnę z użyciem interesujących broni.

Możesz sprawdzić Nuke World za darmo na naszej stronie. Specjalnie dla naszych graczy umieściliśmy tutaj najlepsze gry od Evoplay i nie tylko, aby można było potrenować swoje umiejętności na slotach bez potrzeby wydawania pieniędzy. Na naszej stronie znajdziesz Nuke World bez logowania, nie przejmuj się więc tworzeniem konta, po prostu graj bez żadnych zobowiązań.

Nuke World – opis gry

Nuke World demo na naszej stronie jest dokładnie takie samo, jak Nuke World gra na prawdziwe pieniądze. Wszystkie funkcje, jakie tutaj opisujemy dotyczą obu tych wersji. Już na początku można zauważyć niezwykłą siatkę, której rozmiar to 7×7. W rezultacie siatka jest więc bardzo duża, może pomieścić wiele symboli. RTP 96% jest odpowiednio wysokie do tego, aby uznać slot za dobry.

Zmienność automatu do gry jest określana jako niska w kierunku do średniej. Minimalną stawkę, jaką możesz wpłacić jako zakład jest 0,1 danej waluty. Jeśli wolisz większe kwoty, to możesz zapłacić nawet 500 danej waluty za jeden spin. Gra jest wyposażona w funkcję autoplay. Dodatkowo slot ten ma kilka ciekawych bonusów, ale nie spotkasz darmowych spinów. Za to możesz nacieszyć się symbolami wild.

Wygrane w Nuke World

Nuke World automat ma bardzo ciekawe podejście do symboli. Nie znajdziesz w nim typowych linii wygrywających, a za to wystarczy, że na ekranie pojawią się w pewien sposób połączone identyczne symbole oraz ich dana liczba, gracz wygrywa. Poniżej dowiesz się więcej za ile dokładnie połączonych symboli dostaniesz jaką nagrodę.

  • Niebieska broń jest najmniej wartościowym symbolem, który wypłaca 0,1 monety za 5 symbole oraz daje 5 monet za 15 symboli na ekranie.
  • Zielona broń wypłaci Ci co najmniej 0,2 monety, a maksymalnie możesz liczyć na 6 monet za 15 symboli.
  • Czerwona broń da Ci w najlepszym przypadku 8 monet, a jeśli trafisz 5 takich na ekranie, dostaniesz 0,4 monety.
  • Żółta broń wypłaci każdemu co najmniej 0,5 monety, z kolei za 15 lub więcej symboli połączonych na ekranie możesz liczyć na 12 monet.
  • Niebieska bomba wypłaca 0,7 monety jeśli uda Ci się zdobyć 5 połączonych symboli na ekranie. Dostaniesz 20 monet, jeśli symboli będzie 15 lub więcej.
  • Zielona bomba gwarantuje całą monetę, jeśli wylosujesz co najmniej 5 symboli, a za 15 lub więcej dostaniesz 25 monet.
  • Czerwona bomba rozdaje 1,2 monety za każde 5 symboli na ekranie, w najlepszym przypadku dostaniesz 35 monet.
  • Żółta bomba jest najbardziej wartościowym symbolem i gwarantuje co najmniej 2 monety oraz 50 monet za 15 lub więcej symboli.

Nuke World – jak grać?

Nuke World online może na początku sprawić, że poczujesz się zagubiony. Nie jest to klasyczna gra, do której gracze mogli się przyzwyczaić. Jest trochę inna, więc niektórzy mogą potrzebować czasu na to, aby zaznajomić się z Nuke World. Ułożenie przycisków nie jest jednak inne, niż w pozostałych grach. Na samym środku znajdziesz przycisk uruchamiający bębny.

Po prawej stronie ekranu widzisz, ile wygrałeś, a po lewej jaki jest Twój zakład. Jeśli zależy Ci szczególnie na wygranej, to polecamy zapoznać się ze wszystkimi informacjami, jakie zostały umieszczone w przycisku „i”. Z pewnością pomogą zrozumieć istotę gry. Pomoże również dużo ćwiczeń, więc trenuj na grze demo zanim przejdziesz do gry na pieniądze.

Bonusy za grę w Nuke World

Nuke World automat do gry nie ma typowych bonusów, jakich możesz się spodziewać w grze tego typu. Z pewnością zaskoczysz się, kiedy zobaczysz, na czym polegają promocje w tej grze. Została ona zaprogramowana tak, że wszystko wygląda jak wojna toczona pomiędzy zwierzakami. Dlatego bonusy są związane z walką. Główny bohater, czyli lis, może zupełnie losowo pomóc Ci w wygranej. Na przykład wypełnia cały bęben wyłącznie symbolami wild, zamienia kilka z nich w wildy lub proponuje inne, podobne rozwiązania.

Ciekawa rzecz dzieje się, kiedy w jednym ze spinów wylosujesz kombinację złożoną z 15 symboli. Wtedy Twój oponent ginie i bonusowa funkcja zostaje uruchomiona. Czasem mniej wartościowe symbole stają się bardziej wartościowe, w innym przypadku wszystkie symbole danego typu przesuwają się na środek, aby stworzyć kombinację. Sprawdź je sam!

Wypróbuj Nuke World za darmo

Nuke World to bez wątpienia nietypowa gra, która jest zrealizowana w ciekawy sposób. Wciągnij się w walkę zwierząt, korzystaj z bomb oraz innych broni, aby pokonać swojego przeciwnika. Skorzystaj z ciekawych bonusów oraz wygrywaj pojedynki. Nuke World bez rejestracji znajdziesz na naszej stronie, więc możesz sam spróbować, co ukrywa. Jest to gra darmowa, czyli inaczej jest to Nuke World bez depozytu, ciesz się więc darmową zabawą.

Nuke World Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Nie
Bębny:
7
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
7
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie
Jackpot:
Progresywny