Necromancer

Necromancer
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Necromancer za darmo

Necromancer online to automat 3D, który jest połączeniem zarówno najnowocześniejszej technologii, jak i dobrze zaprojektowanej gry. Ten slot od Evoplay pozwala graczom jeszcze głębiej wejść w rozrywkę między innymi dzięki funkcji Virtual Reality. Mając w ręku urządzenie mobilne, oraz specjalny hełm każdy z użytkowników, może przenieść się do magicznej krypty nekromanty i zobaczyć, jak doskonali on swoje umiejętności czarnej magii.

Jeżeli chcesz wypróbować demonstracyjną wersję gry darmowej online Necromancer, możesz to zrobić na naszej stronie. Dajemy Ci niesamowitą okazję zanurzenia się w świat VR zupełnie za darmo. Sprawdź, czy gra przypadnie Ci do gustu, zapoznaj się z jej regułami i mechanizmami wypłaty i potrenuj swoje umiejętności przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze w Necromancer.

Necromancer – opis gry

Necromancer gra posiada 5 wyjątkowych bębnów oraz 4 rzędy, wszystkie w formacie 3D. 9 symboli pojawiających się na bębnach stoi naprzeciwko nekromanty i poddaje się jego czarom przy każdym kolejnym spinie. Slot posiada 40 stałych linii wypłaty, a także symbole Wild, opcję Respin oraz Free Spins.

Dzięki zastosowaniu technologii 3D HTML5, gracze mogą całkowicie zanurzyć się w świecie 3D. Mają także możliwość przesunięcia kamery, aby zmienić widok gry. Opcja VR w widoku 360 stopni dostępna jest na każdym smartfonie bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania. Każdy użytkownik urządzeń z Androidem, iOS oraz Windows, może spróbować swoich sił w grze Necromancer bez depozytu. RTP tego automatu do gry 3D wynosi 96%, a jego zmienność jest szacowana na niską lub średnią. Oznacza to, że przy dłuższym czasie gry, możesz liczyć na regularne wypłaty.

Necromancer– stół wypłat

W grze Necromancer demo tytułowy nekromanta wzywa swoich złych, nieumarłych stworów, którzy reprezentują symbole na bębnach. Niektórzy są uzbrojonymi w szpony, szkieletowymi wojownikami, inne to mniejsze duchy i zmumifikowane stworzenia. Im większy i straszniejszy stwór, tym wyższa wygrana!

Wygrane wypłacane są za kombinacje złożone z minimum 3 symboli w kolejności od lewej do prawej.

Symbol Wypłata za 5 / 4 / 3 Symbole
Potwór w czerwonej pelerynie 30x / 7x / 0,7x
Potwór z maczugą 10x / 2,5x / 0,5x
Fioletowy szkielet 6x / 1,5x / 0,3x
Zielony potwór 5x / 1,2x / 0,2x
Potwór z tarczą 3x / 1x / 0,2x
Szkielet 1,5x / 0,7x / 0,1x
Żółty duch 1,2x / 0,5x / 0,1x
Fioletowy duch 1,2x / 0,3x / 0,1x
Zielony duch 1x / 0,3x / 0,1x

Zasady automatu Necromancer

Na pierwszy rzut oka Necromancer automat nie przypomina tradycyjnej maszyny, jednak obsługa gry jest wyjątkowo prosta. Aby rozpocząć, należy postawić zakład między 0,1 monety a 500 monet. Następnie wystarczy kliknąć przycisk Spin, aby nekromanta rozpoczął swoje czary. Grę możesz łatwo zautomatyzować przytrzymując dłużej przycisk Spin i uruchamiając funkcję Autoodtwarzania.

Pamiętaj, aby grając w Necromancer bez rejestracji lub na pieniądze, zapoznać się najpierw z regułami gry i tabelą wypłat. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz klikając w ikonę z literą “i”, która znajduje się w lewym, dolnym rogu ekranu. Również w tym miejscu, będziesz mógł zmienić ustawienia gry.

Bonusy i promocje w Necromancer

Grając w Necromancer automat do gry można zwiększyć swoją wygraną dzięki symbolom dodatkowym:

  • Symbol Scatter (Magiczna Skrzynia) – pojawia się na drugim, trzecim lub czwartym bębnie. 3 symbole Scatter pojawiające się na bębnach aktywują 5 darmowych spinów. Ikona nie pojawia się podczas rundy Free Spins i Respin.
  • Symbol Wild (Dynia) – ląduje wyłącznie na drugim i czwartym bębnie. Zastępuje wszystkie symbole oprócz Scatter.

Ponadto grę urozmaicają funkcje bonusowe:

  • Respin – w podstawowej grze, jakikolwiek wygrywający układ aktywuje jeden Respin. Nekromanta klonuje wygrywający symbol i pojawia się on w większej ilości na bębnach.
  • Free Spins – podczas trwania funkcji darmowych obrotów jeden z symboli zostaje sklonowany i pojawia się w większej ilości na bębnach.

Podsumowanie recenzji

Jeżeli szukasz nowatorskiego podejścia do automatów 3D, Necromancer bez logowania spełni Twoje oczekiwania. Gra zaskakuje już chwilę po włączeniu, dzięki możliwości ”zanurzenia” się w mroczny świat nekromanty. Automat został dodatkowo urozmaicony dzięki darmowym spinom i respinom oraz symbolom Wild i Scatter.

Necromancer Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
40
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie