Maze

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Maze za darmo

Gra slotowa hazardowa Maze to kolejna atrakcyjna propozycja studia Evoplay. Tym razem fani jednorękich bandytów mają szansę dołączyć do średniowiecznego rycerza w srebrzystej zbroi i pomóc mu w walce z groźnymi ogrami. Maze automat pojawił się na rynku z początkiem grudnia 2019 roku i jak wszystkie inne gry Evoplay urzeka niesamowitymi efektami graficznymi, nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi i oryginalnymi zasadami.

Polem walki jest kamienny labirynt, po którym przesuwają się symbole Rycerza i Ogrów, otwierając tajemnicze kolorowe jaskinie i obdarowując szczęśliwych graczy darmowymi obrotami. Jeśli macie ochotę wypróbować ten niecodzienny automat, Maze demo dostępny jest na naszej stronie zupełnie za darmo. Oferowana przez nas wersja gry nie wymaga rejestracji, a zabawa wirtualnymi monetami pozwoli zapoznać się z zasadami tego slota online bez obawy o przegraną.

Cechy automatu do gry Maze

Maze automat do gry został wyprodukowany w technologii HTML5 i należy do kategorii wideo slotów. Można w niego zagrać zarówno z komputera, jak i ze smartfonu. Siatka Maze online opiera się na 5 bębnach i 4 rzędach. Aby wygrać, należy ułożyć od trzech do pięciu takich samych symboli wzdłuż pionowej lub poziomej linii.

Wybierając Maze bez depozytu, gracze mają do swojej dyspozycji 5000 wirtualnych monet, którymi stawiane są zakłady od 0,1 do 500. Teoretyczny poziom zwrotu dla gracza, czyli RTP wynosi 95,9%. Propozycja Evoplay zawiera sporo elementów typowych dla automatów slotowych. Można w niej znaleźć symbol specjalny Wild, darmowe zakręcenia i rundy bonusowe. Maze za darmo nie przewiduje natomiast opcji mnożnika ani nie pojawia się w nim symbol rozproszenia Scatter.

Maze – stół wypłat

Maze gra posiada osiem symboli podstawowych, wśród których znajdują się 4 magiczne kamienie i 4 ogry, każdy z nich w innym kolorze. Pełna tabela wypłat wygląda następująco:

Zielony Kamień Niebieski Kamień Żółty Kamień Purpurowy Kamień
3 x 0,1

4 x 0,3

5 x 2,0

3 x 0,1

4 x 0,5

5 x 3,0

3 x 0,2

4 x 0,7

5 x 4,5

3 x 0,2

4 x 0,8

5 x 5,0

Zielony Ogr Niebieski Ogr Żółty Ogr Purpurowy Ogr
3 x 0,5

4 x 1,5

5 x 10

3 x 0,7

4 x 2,0

5 x 15

3 x 1,0

4 x 3,0

5 x 20

3 x 1,5

4 x 5,0

5 x 30

Oprócz tych ośmiu płacących symboli w Maze bez logowania można również znaleźć symbol Rycerza, a także Blue Wild pojawiający się w grze głównej.

Zasady automatu Maze

Maze bez rejestracji jest – podobnie jak każdy slot – grą czysto losową. Wygrywa każdy szczęśliwy zakład, w którym od trzech do pięciu takich symboli ułoży się obok siebie pionowo lub poziomo. W pierwszym polu labiryntu zawsze pojawia się symbol Rycerza i uzyskując wygrywające kombinacje, posuwa się on do przodu, zabijając pojawiające się na jego drodze Ogry. Jego celem jest dotarcie do wyjścia z labiryntu. Niestety każda przegrana cofa go na pierwsze pole.

Obsługa gry nie sprawia żadnych trudności technicznych. Pasek nawigacyjny na dole ekranu, tak jak we wszystkich grach Evoplay, jest zredukowany tylko do kilku najpotrzebniejszych przycisków. Na jego środku znajduje się duży okrągły guzik uruchamiający bębny. Jego dłuższe naciśnięcie daje możliwość uruchomienia trybu obrotów automatycznych. Chcąc zmienić wysokość zakładu, należy kliknąć „+” lub „-” znajdujące się po obu stronach pola BET (czyli ZAKŁAD). BALANCE pokazuje saldo gracza, a WIN wysokość uzyskanej wygranej. Biorąc pod uwagę, że Maze posiada inną mechanikę niż typowe automaty slotowe, koniecznie należy się zapoznać z jego zasadami dostępnymi pod przyciskiem „i” w lewej dolnej części ekranu.

Bonusy i promocje w Maze

Czy w walce z Ogrami czekają na Rycerza i jego towarzyszy jakieś nagrody? Oczywiście! Gry Evoplay są pod tym względem niezawodne i zawsze oferują ciekawe bonusy i promocje.

 • Symbol Wild – kiedy pojawi się w głównej grze, ma moc zastąpienia dowolnego symbolu podstawowego, co pozwala na łatwiejsze ułożenie linii wygrywającej.
 • Darmowe Zakręcenia – kiedy Rycerzowi uda się dotrzeć do wyjścia z labiryntu, gracz wchodzi do jednej z losowo przyznanej mu jaskini, gdzie może wykonać 10 darmowych obrotów.
  • Żółta Jaskinia – w niej może pojawić się rząd 3 żółtych symboli Wild, które zastępują 3 symbole podstawowe.
  • Purpurowa Jaskinia – tutaj pojawia się purpurowy Wild i jego lustrzane odbicie.
  • Cyjanowa Jaskinia – w tej jaskini 3 cyjanowe symbole Wild pojawiają się w dowolnych miejscach labiryntu.
 • Przypadkowe wydarzenia – (ang. Random Events) mogą pojawić się losowo po każdym przegranym zakładzie w grze głównej i powodują, że dowolne symbole eksplodują, te znajdujące się za nimi przesuwają się na ich miejsce, a na bębnach pojawiają się nowe symbole.
  • Blast in the cave – czyli wybuch w jaskini. Eksplodują 4 symbole znajdujące się w dowolnym polu 2×2.
  • No barriers – czyli brak przeszkód. Eksploduje wszystkie 5 symboli wzdłuż tej samej linii poziomej.
  • Path is open – czyli otwarta ścieżka. Wybuchają wszystkie 4 symbole w losowo wybranym bębnie.

Maze slot – nasza opinia

Kiedy po raz pierwszy kręciliśmy bębnami automatu Maze, nie przypuszczaliśmy jak bardzo wciągająca będzie ta gra. Urzekła nas grafika i efekty specjalne – chylimy czoła przed specjalistami Evoplay za ich umiejętności i wyobraźnię.

Kibicowaliśmy Rycerzowi w jego drodze przez labirynt i z zainteresowaniem poznawaliśmy coraz to nowe bonusy i funkcje specjalne, jakie oferuje ten slot. Naszym zdaniem jest to propozycja, z którą koniecznie należy się zapoznać, zwłaszcza dla tych, którym podoba się tematyka starożytnych potworów i ogrów. Jeśli znudzi was hazard za darmo, pamiętajcie, że wersja Maze na prawdziwe pieniądze jest dostępna w wielu kasynach internetowych.

Maze Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
2
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie