Louisiana Double

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Louisiana to nie tylko Mardi Gras

Lousiana Double Poker to jeszcze jedna wariacja tej popularnej gry hazardowej, tym razem autorstwa znanej i cenionej firmy Microgaming. Na pierwszy rzut oka Louisiana Double przypomina klasycznego dobieranego pokera, w którym wypłaty zaczynają się od pary waletów. Istnieje jednak pewna różnica: talia w grze liczy 53 karty zamiast standardowych 52. Czym jest tajemnicza pięćdziesiąta trzecia karta? W jaki sposób tym razem Microgaming próbuje zaskoczyć swoich fanów? Double card (karta podwajająca), bo tak tę ekstra kartę nazwano, robi dokładnie to co zapowiada jej nazwa: podwaja kwotę, jaką uzyskalibyśmy z układu wygrywającego. Podwojenie odbywa się automatycznie, bez udziału gracza. Niestety Double Card nie zastępuje innych kart i nie jest możliwe uzyskanie np. pokera, strita czy fula z jej udziałem. Oznacza to, że podwojeniu ulegają tylko układy o niższej wartości: para, dwie pary, trójka i kareta.

Louisiana Double – zasady gry i wysokość wygranych

Rozgrywka odbywa się jak w większości gier tego typu. Wirtualny krupier rozdaje pięć kart, a gracz decyduje, które z nich zatrzymać, a które wymienić. Wymiana odbywa się tylko raz. Minimalny zakład w grze Louisiana Double wynosi $0,25, natomiast maksymalny – $25. Grając za maksymalną stawkę mamy szansę wygrać nawet 2,500 żetonów, pod warunkiem, że uda się nam uzyskać królewskiego pokera. Standardowy poker jest wart znacznie mniej, bo zaledwie 375 żetonów. Pewnym urozmaiceniem rozgrywki jest funkcja o nazwie Double (Podwojenie), która aktywuje się po wygranym rozdaniu. Jeśli czujemy, że fortuna nam sprzyja i chcemy podwoić swoją wygraną klikamy na przycisk „DOUBLE”. Naszym zadaniem w tej rundzie jest odkrycie jednej z czterech kart, licząc na to, że okaże się ona wyższa od karty odkrytej przez krupiera. Jeśli dopisze nam szczęście możemy nasza wygraną zwielokrotnić, ponieważ runda Double trwa, dopóki nie dokonamy złego wyboru lub jej nie zakończymy klikając na przycisk „COLLECT” (odbierz wygraną).

Cechy, jakie posiada Louisiana Double, darmowa gra w pokera:

· typ: video poker
· stawki zakładów: od $0,25 do $25
· joker: brak
· autoplay: brak
· bonus: tak, funkcja Double
· ekstra karty: tak, Double Card
· maksymalna wygrana: 2,500 żetonów

Louisiana Double online to gra zawierająca interesujące rozwiązanie w postaci dodatkowej karty o nawie Double Card. Niestety właściwość ta niesie za sobą ograniczenia, o których wspomniałem powyżej, i które mogą zniechęcać bardziej doświadczonych graczy. Jest to przypadłość, na którą często cierpią darmowe gry kasynowe, takie jak poker Louisiana Double. Z drugiej strony to, co odstrasza weteranów hazardu, może być atrakcyjne dla nowicjuszy i to prawdopodobne do nich firma Microgaming zaadresowała swój produkt. Na naszym portalu dostępny jest Louisiana Double poker online za darmo. Zagraj bez konieczności rejestracji i pobierania jakichkolwiek plików.