Journey to the West

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Journey to the West online

Journey to the West to księga, którą zalicza się do tzw. czterech klasycznych powieści chińskich. W Chinach jest więc ona powszechnie znana. Automat do gry przedstawia historię podróży na zachód buddyjskiego mnicha, w której rzeczywistość przeplata się ze światem baśni. Na bazie tej powieści Evoplay stworzyło grę slot, która także nazywa się  Journey to the West. Pojawiła się ona w internecie pod koniec 2016 roku i zdążyła zdobyć sporą grupę fanów. Głównym bohaterem gry są zaś dwie uzbrojony małpy, które można ujrzeć w tle ekranu.

Jeśli tylko masz chęć zanurzyć się w świat tej orientalnej baśni, to przetestuj u nas tego slota gra za darmo. To bardzo łatwe, ponieważ nie musisz nawet się rejestrować. Journey to the West demo pozwoli Ci nie tylko poznać piękny świat przedstawiony w grze, ale także umożliwia nabranie doświadczenia. Takowe może być przydatne w przyszłości, gdy tylko zdecydujesz się zagrać w Journey to the West na prawdziwe pieniądze na stronie kasyna online.

Journey to the West slot – główne funkcje

Rozgrywka opiera się o sprawdzony układ 3×5. Liczba linii wypłat jest niezmienna i zawsze istnieje 30 sposobów na wygraną. Ten video slot umożliwia postawienie stawki w wysokości od 0.1 do 500 jednostek.

Journey to the West bez logowania zawiera zarówno symbol Wild, jak i Scatter oraz mnożnik. Wygrać można też darmowe spiny oraz skorzystać z autogry. Trzeba też zauważyć, że ten tytuł jest zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych i cechuje się parametrem RTP w wysokości 95,5%. Nie ma tu zaś bonusowych rund oraz jackpota.

Tabela wypłat Journey to the West

Najwięcej warte symbole w grze to postacie znane z powieści Journey to the West. Na bębnach ukazują się też znaki karciane. Ich wartość przedstawiono poniżej.

Symbol Wygrana  – 5 symboli Wygrana  – 4 symbole Wygrana – 3 symbole Wygrana – 2 symbole
Monkey King 45 10 1.2 0.4
Snow Leopard 15 5 1 0
Pigsy 10 4.5 0.8 0
Oszczep 10 4.5 0.8 0
A 4.5 1.2 0.4 0
K 4.5 1.2 0.4 0
Q 2.4 0.7 0.4 0
J 2.4 0.7 0.4 0
10 2.4 0.7 0.4 0

Ponadto w grze pojawia się symbol przedstawiający niebieskiego smoka. Działa on jako Wild oraz jako Scatter.

Journey to the West – podstawowe zasady

Ogólne zasady w każdej grze slot są identyczne. Trzeba po prostu trafić jak największą liczbę identycznych symboli na jednej z linii wygrywających. Przede wszystkim potrzebne jest więc szczęście. Jednak sam gracz wpływa na przebieg rozgrywki. Służą mu do tego przyciski, które w Journey to the West bez depozytu są zlokalizowane na dole ekranu.

Pierwszym przyciskiem, jaki powinno się kliknąć, to ten w kształcie litery „i”. Wtedy to można poznać reguły rozgrywki. Wartość stawki określa się przyciskami + i -, które znajdują się nad napisem „Bet”. By wywołać pojedyncze kręcenie bębnów, należy zaś wcisnąć duże srebrne kółko. Można je także przytrzymać, a wtedy to wyświetli się okienko pozwalające włączyć autogrę.

Wskaźnik RTP wynosi blisko 96%. Należy go uznać, zwłaszcza jak na produkcje od  Evoplay, za wysoki. To dobra wiadomość dla graczy, która oznacza, że przewaga kasyna jest minimalna. Warto też wiedzieć, że zmienność gry określono jako niską. W konsekwencji przez długi czas stan konta może ulegać tylko minimalnym zmianom. Polecamy więc korzystać z funkcji autogry, by szybciej zobaczyć rezultaty. Wcześniej warto jednak wcisnąć przycisk kółka zębatego (znajduje się w prawym rogu), aby ustalić limity autogry, np. jej przerwanie po osiągnięciu określonej wygranej.

Bonusy i promocje w Journey to the West

Smok w Journey to the West online działa jak klasyczny symbol Wild, czyli zastępuje absolutnie wszystkie inne znaki. Ponadto należy go też określić mianem Scatter, gdyż kombinacja złożona z co najmniej trzech symboli smoków oznacza dziesięć darmowych spinów.

Przed rozpoczęciem darmowych spinów gracz wybiera jeszcze jedno z głównych bohaterów gry. Każdy z nich zapewnia nieco inne korzyści:

  • Monkey King, który prowadzi do uruchomienia Sticky Wilds. Wszystkie dzikie symbole są wtedy blokowane na swoich pozycjach.
  • Snow Leopard, dzięki któremu gracz może liczyć na mnożnik x5.
  • Pigsy prowadzący do Expanding Wilds. Oznacza to, że dzikie symbole przemieszczają się na sąsiednie bębny.

Każda z tych opcji brzmi równie dobrze. Warto więc sprawdzić je wszystkie np. w wersji demo.

Journey to the West slot – nasza opinia

Bez wątpienia Journey to the West automat do gry wyróżnia się na tle konkurencji. Jej osadzenie w nieco enigmatycznej dla Europejczyków fabule, dodaje sporego klimatu. Gra jest też przepiękna i polecamy ją uruchomić w trybie pełnoekranowym. Sporym plusem jest także możliwość wybrania przez gracza specjalnych korzyści podczas darmowych spinów. Pamiętaj, że w Journey to the West bez rejestracji, tak jak w wiele innych gier slot zagrasz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Journey to the West Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
30
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie