Holdem High

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
LoadingLoading...

GRAĆ NA PIENIĄDZE

Poker, który łączy gatunki

Hold’em High to naszpikowana strategią odmiana pokera, której producentem jest znane studio Microgaming. Gra łączy elementy Texas Hold’em, Poker Pursuit i Carribean Stud Poker, a końcowy efekt można bez żadnej przesady uznać za powalający. W Hold’em High mamy możliwość stworzenia do pięciu wirtualnych graczy. Talia do gry składa się z 52 kart. Rozgrywka rozpoczyna się od wniesienia ante, czyli niewielkiego zakładu obowiązkowego dla wszystkich graczy. Następnie każdy uczestnik otrzymuje dwie karty i rozpoczyna się licytacja, w której mamy do wyboru trzy możliwości: fold (spasować), call (sprawdzić) i raise (podbić). Wybór opcji fold oznacza zakończenie rozdania i utratę ante. Decydując się na sprawdzenie (call) dokładamy do puli równowartość ante, natomiast podbicie stawki (raise) oznacza powiększenie zakładu o dwukrotność ante.

Kiedy już dokonamy wyboru, na środek stołu rozdawane jest, awersami do góry, pięć kart wspólnych. Każdy z graczy może użyć dwóch kart, które otrzymał na początku oraz do trzech z pięciu kart wspólnych do uformowania układu o najwyższej wartości. Najlepiej płatnym (500:1) układem jest, jak w innych grach tego typu, królewski poker. Następne w kolejności są zwykły poker (100:1) i kareta (25:1). Gra w trybie single-hand jest bardzo prosta, tak naprawdę jednak Hold’em High rozwija skrzydła w trakcie rozgrywki multi-hand, kiedy dzięki informacjom o leżących na stole kartach możliwe jest stosowanie wymyślnych strategii.

Mamy coś na boku, czyli side bet

Hold’em High online oferuje także swego rodzaju bonus jakim jest tzw. side bet czyli zakład boczny. Zakład boczny wnoszony jest przed rozdaniem, poza licytacją. W przypadku zakładu bocznego pod uwagę brane są tylko dwie karty, które otrzymaliśmy w pierwszym rozdaniu. Jeśli sprzyjało nam szczęście i wśród tej dwójki znajdują się as i król pik, as i król tego samego koloru lub dowolne dwie karty tego samego koloru – wygrywamy. Oddsy dla tych kombinacji wynoszą odpowiednio 50:1, 25:1 i 5:2. Jeśli nie udało nam się trafić żadnego z tych układów, nasz zakład przepada.

Oto co oferuje Hold’em High, gra w pokera za darmo:

· typ: video poker
· stawki zakładów: od 1 do 50 żetonów
· autoplay: brak
· joker: brak
· maksymalna wygrana: 500:1
· bonus: tak, zaklad boczny

Video poker Hold’em High to prawdziwa perełka w swoim gatunku. Czytelny interfejs, przedstawiający stół do gry kasynowej oraz lekko jazzujący podkład muzyczny, pozwalają poczuć się jak w Vegas. Gra w trybie single-hand bez wątpienia spodoba się nowicjuszom, natomiast doświadczeni gracze poczuja się jak ryba w wodzie podczas rozgrywki multi-hand. Hold’em High, poker online za darmo jest dosttępny na stronach naszego portalu. Zapraszamy, zagraj. Darmowe gry hazardowe, jak poker Hold’em High nie wymagają rejestracji, ani pobierania jakichkolwiek plików.