Disco Spins

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4 / 5

Jeśli tęsknisz do szalonych lat siedemdziesiątych, z łatwością odnajdziesz się w Disco Spins, apoteozie afro i dyskotek. Produkcja NetEnt jest nowoczesnym zarówno w mechanice, jak i w oprawie wideo automatem. Rozgrywka toczy się na pięciu bębnach i trzech rzędach, na których ulokowano dwadzieścia linii zwycięstwa. Każdy zakład z automatu bierze pod uwagę je wszystkie – nie da się zmniejszyć liczby linii, z których chcemy korzystać.

Mechanika gry

Jako że użytkownik nie ma możliwości manipulowania liczbą linii zwycięstwa, swoje zakłady customizujemy przy pomocy przycisku „Level” zwiększającego lub zmniejszającego liczbę stawianych na każdą linię monet. Przycisk Max Bet ustawia Level na najwyższy, dziesiąty, Auto Play umożliwia zaś odejście od komputera i poinstruowanie maszyny, aby postawiła wybraną liczbę zakładów pod naszą nieobecność. Jackpot tej gry jednoręki bandyta to 1,000.

Ekstrawagancki motyw przewodni

Disco Spins online jest dużo bardziej szalona niż inne darmowe gry hazardowe NetEntu. Każdy element interfejsu odwołuje się do lat siedemdziesiątych i popularnych wówczas dyskotek. Bębny obierają wygląd stroboskopowo oświetlonego danceflooru, najcenniejsze symbole prezentują zaś postaci tancerzy w strojach z epoki. Energiczna muzyka odwołuje się do dyskotekowej tradycji, a nagradzające każde zwycięstwo efekty dźwiękowe czynią rozgrywkę emocjonującą.

Symbole tej gry na automatach

Jak już wspomniano na temat tej gry automaty Disco Spins są pełne ekstrawaganckich tancerzy. Najmniej warte symbole to typowe J, Q, K i A, trafienie zaś imprezowicza wiąże się już z pokaźniejszą wygraną.

Wartość symboli tancerzy uszeregowana jest kolorami od najcenniejszego:

  • Czerwony
  • Żółty,
  • Fioletowy
  • Zielony
  • Niebieski

Symbole w kształcie kuli dyskotekowej to scattery. Gracz samodzielnie wybiera, z której z dwóch dostępnych nagród skorzystać po trafieniu trzech, czterech lub pięciu scatterów.

Specjalne funkcje

Nietypowy jak na automaty online jest mechanizm dzikiego symbolu. Nie jest on jednoznacznie określony. Na początku każdego zakłada podświetla się kilka losowo wybranych pól – jeśli na jednym z nich wyląduje tancerz o pasującym kolorze, podczas tego zakładu będzie funkcjonować jako dziki symbol.
Jak już wspomniano, w przypadku bogatej w scattery gry maszyny oferują graczowi wybór między dwiema opcjami. Nagrodą może być albo 10 Disco Spins, czyli zakładów, w których są tylko symbole kul i tancerzy, albo 15 Free Spins – zakładów normalnych, ale opatrzonych mnożnikiem 3x.

Zagraj w Disco Spins za darmo

Jeśli szalona produkcja NetEntu to automat, któremu z chęcią poświęcisz wieczór – najpierw wypróbuj go w trybie demo! Na naszej stronie znajdziesz liczne darmowe gry Disco Spins i nie tylko! Nie musisz niczego ściągać, rejestrować się ani uiszczać żadnych opłat. Przetestuj tego jednorękiego bandytę zanim zainwestujesz prawdziwe środki.

Disco Spins Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
1.00
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Nie