Cyberstud Poker

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 4 / 5

Cyberstud Poker: gracz kontra cybernetyczny krupier

Cyberstud Poker to kolejna odmiana tej popularnej gry sprezentowana amatorom hazardu przez studio Microgaming. Tym razem rozgrywka nie toczy się między graczami, lecz między graczem a kasynem.

Cyberstud Poker wykazuje pewne podobieństwo do blackjacka; na ekranie przedstawiony jest pięciostanowiskowy stół, na którym umieszczamy żetony. Do dyspozycji mamy standardowy zestaw 52 kart, bez jokera. Karty tasowane są przed każdym rozdaniem.

Zaczynamy rozgrywkę z Cyberstud Poker

Gra rozpoczyna się od ante – niewielkiego zakładu, który musimy wpłacić w ciemno na początku rozdania. W przypadku opisywanej gry wartość ante możemy zmieniać w zakresie od 1 do 50. Ante pozostaje na stole dopóki gracz nie sprawdzi lub nie spasuje. Kiedy już nasz zakład spoczywa bezpiecznie na stole, krupier przystępuje do rozdania. Gracz otrzymuje pięć kart, natomiast krupier jedną, odkrytą co może być dla nas pewnego rodzaju wskazówką. Na tym etapie mamy do wyboru: sprawdzić (CALL), co oznacza podwojenie kwoty zakładu, lub spasować (FOLD). Kiedy juz dokonamy wyboru, krupier rozdaje cztery brakujące karty, które decydują o wyniku gry kasynowej. Zwycięża rzecz jasna ten, kto posiada na ręku silniejszy układ kart.

Jak w innych tego typu grach najwyżej płatną kombinacją jest królewski poker, czyli pięć kart tego samego koloru, ułożonych od dziesiątki do asa. Wypłata za królewskiego pokera wynosi 999:1, innymi słowy kwota naszego zakładu mnożona jest razy 1000. Kolejne miejsce w tabeli wypłat zajmuje zwykły poker (199:1), a na trzeciej pozycji znajduje się kareta (99:1). Gra posiada interesującą właściwość, która zwiększa nasze szanse na sukces – otóż aby wygrać, krupier musi, oprócz silniejszego układu kart mieć na ręku także asa i króla. W praktyce oznacza to, że parą dwójek możemy przebić pokera, karetę czy fula. Takie urozmaicenie nieczęsto oferują darmowe gry, takie jak poker Cyberstud.

Oto podsumowanie najważniejszych cech gry Cyberstud Poker:

typ: video poker
stawki zakładów: od 1 do 50 żetonów
autoplay: brak
joker: brak
bonusy: brak
maksymalny odds: 999:1

Cyberstud Poker online, to solidna, klasyczna darmowa gra hazardowa o czytelnym i oszczędnym interfejsie. Doświadczeni gracze czy wytrawni stratedzy nie znajdą tu dla siebie zbyt wiele. Wydaje się, że tym razem twórcy z firmy Microgaming skierowali swój produkt głównie do początkujących amatorów hazardu online. Na przykładzie Cyberstud Poker widać, że gra w pokera za darmo nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności. Gra została zaopatrzona w rozbudowany system pomocy, w przystępny sposób wyjaśniający słabiej zorientowanym tajniki pokerowej rozgrywki.

Jeśli ciekaw jesteś jak w rzeczywistości wygląda ten poker online za darmo, zapraszamy na naszą stronę internetową. Zagraj bez rejestracji i bez pobierania jakichkolwiek plików.