Bust the Bank

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Przestępstwo czasem popłaca, czyli Bust the Bank

        Firma Microgames, jeden z potentatów dostarczających gry na automat ma w swoim dorobku wiele znakomitych pozycji. Jedną z nich jest Bust the Bank, slot 3d nawiązujący stylistyką do amerykańskich komiksów z pierwszej połowy XX wieku. Pod względem graficznym gra prezentuje się bez zarzutu, symbole są pełne detali, przepięknie animowane. Naszą rolą jest pomóc dwóm zamaskowanym zbirom w obrobieniu banku. Oprócz wyżej wymienionych rzezimieszków, na ekranie zobaczymy między innymi Złego Policjanta, Opancerzoną Furgonetkę oraz Psa, przypominającego Maxa z serialu Gliniarz i Prokurator.

Zajrzyjmy do wnętrza skarbca

        Bust the Bank, współczesna mutacja gry typu jednoręki bandyta, to slot o 5 bębnach, który oferuje, jak wiele innych gier ze stajni Microgames, ogromną liczbę 243 linii wygrywających. Najwyższą wygraną generuje układ pięciu symboli tęgiego opryszka o imieniu Bob. Wynosi ona 15,000 żetonów.

        Przyjrzyjmy się pozostałym atrakcjom, jakie przygotowali dla nas twórcy gry Bust the Bank online: Symbol Wild jest reprezentowany przez Logo Bust the Bank. Wild może zastępować inne symbole tworząc wygrywające kombinacje. Wyjątkiem od tej reguły są ikony Bomby, Sejfu (Safe) i Świnki-skarbonki (Piggy Bank).

        Scatter przedstawiony jest za pomocą Bomby, symbolu z którego automaty online korzystają nader często. Pojawienie się na ekranie trzech lub więcej Scatterów powoduje, oprócz nagrodzenia nas premią stosownej wysokości, aktywację bonusu w postaci 8 darmowych spinów. Podczas darmowych spinów symbole na bębnach numer 1 i 5 zastępowane są przez ikony Wild, co dramatycznie zwiększa szansę wygranej. Pojawienie się symbolu Bomby w trakcie któregoś z darmowych spinów skutkuje przyznaniem kolejnego darmowego spinu, teoretycznie więc, przy odrobinie szczęścia możemy grać za darmo w nieskończoność.

        Ukazanie się na bębnie numer 3 symbolu Świnki-skarbonki powoduje aktywowanie kolejnej gry bonusowej, w której, o ile uda nam się rozbić skarbonkę, czeka  na nas wygrana w wysokości kwoty uzyskanej w tej rundzie pomnożonej przez stawkę, jaką postawiliśmy. To nie koniec atrakcji. Pojawienie się na bębnach 1 lub 5 symbolu Sejfu uruchamia następną grę bonusową, podczas której z otwartego Sejfu wylewają się potoki złotych monet o przypadkowo ustalanej wartości. Ostatni z bonusów, zwany Złodziejskim, aktywowany jest losowo. W trakcie tej gry nagradzani jesteśmy kolejną porcją gotówki, o ile obu opryszkom, Bobowi i Larry’emu uda się przebiec przez wirujące bębny.

Jak widać gry – maszyny hazardowe przebyły długą drogę od czasów Sittman i Pitta.

Pora na podsumowanie

  •         typ slotu: 3D slot
  •         liczba bębnów: 5
  •         liczba linii wygrywających: 243
  •         symbol Wild: tak, ikona przedstawiajaca Logo Bust the Bank
  •         Scatter: tak, symbol Bomby
  •         darmowe spiny: 8 darmowych spinów, podczas których symbole na bębnach 1 i 5 zastępowane są przez ikony Wild
  •         runda bonusowa: tak, 3 gry bonusowe: Robber, Safe i Piggy Bank
  •         mnożniki: 30-krotny mnożnik automatycznie stosowany do wszystkich regularnych spinów
  •         autoplay: tak, opcja dostępna po uaktywnieniu trybu „ekspert”
  •         nominały żetonów od 0,01 do 1, możemy postawić  do 10 żetonów na spin        

Bust the bank to gra kompletna, perfekcyjna graficznie, pełna ciekawych funkcjonalności i swoistego poczucia humoru. Spodoba się z pewnością nie tylko żadnym krwi bankierów pechowcom posiadającym kredyty we frankach szwajcarskich. Każdy szanujący się amator gry na automatach znajdzie tu coś dla siebie. Opisywana produkcja charakteryzuje się wysoką stopą zwrotu wynoszącą  96.75%, co oznacza, że z każdej złotówki wydanej przez statystycznego gracza kasyno zabierze niewiele ponad trzy grosze.

        Perełka firmy Microgames jest dostępna na stronach naszego portalu. Znajdziesz na nim także inne darmowe gry hazardowe typu Bust the Bank, które podobnie jak ona nie wymagają rejestracji ani pobierania jakichkolwiek plików. Porzuć rozterki i zagraj w Bust the Bank za darmo!

 

Bust the Bank Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
0.01
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
10
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak