Bonus Poker Deluxe

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5

Bonus Poker Deluxe – fantastyczna czwórka od Microgaming

Jeśli jesteście fanami pokera i z jakiegoś powodu czujecie sentyment do układu kart nazywanego karetą tudzież czwórką, powinien spodobać się wam Bonus Poker Deluxe. Jest to jedna z niewielu gier której kareta ma wartość wyższą niż poker. Interfejs gry w kasynie jest prosty, by nie rzec siermiężny i z pewnością w żaden sposób nie odwróci waszej uwagi od rzeczy najistotniejszej, czyli rozgrywki.

Zasady gry są bardzo proste. Przed każdą rozgrywką karty są tasowane, o czym powinni pamiętać mistrzowie pokerowych strategii. Po wniesieniu zakładu w wybranej przez siebie wysokości (stawki mieszczą się w granicach od $0,25 do $50) gracz otrzymuje pięć kart. Na tym etapie wymagane jest podjecie decyzji, które z kart wymieniamy, a które decydujemy się pozostawić. Kiedy jesteśmy już pewni swego, klikamy na przycisk „DEAL” oznaczający kolejne (i zarazem ostatnie) rozdanie.
Celem rozrywki jest uzyskanie układu o jak najwyższej wartości. W Bonus Poker Deluxe jest to królewski poker wyceniany na 4,000 żetonów. Na drugim miejscu mamy jednak niespodziankę: zamiast zwykłego pokera, kolejną najwyżej płatną kombinacją jest kareta. Za jej uzyskanie kasyno wypłaci nam 400 żetonów.
W przypadku wygranego rozdania uaktywnia się rodzaj rundy bonusowej o nazwie „Double” czyli podwojenie wygranej. Możemy zaryzykować klikając na przycisk „DOUBLE” lub zgarnąć wygraną wybierając „COLLECT”.

Po jej wybraniu opcji Double na ekranie ukazują się cztery zakryte karty i jedna odkryta. Zadaniem gracza jest wybranie jednej z czterech kart w nadziei, że będzie to karta o wyższej wartości od odkrytej karty krupiera. Udany wybór skutkuje podwojeniem wygranej, porażka oznacza jej utratę. To w gruncie rzeczy wszystko co oferuje Bonus Poker Deluxe, gra w pokera za darmo i jeśli zastanawiacie się skąd wzięło się określenie „Deluxe” w jej nazwie, to wiedzcie, że nie jesteście jedyni.

Podstawowe cechy gry Bonus Poker Deluxe

  • Typ: wideo poker
  • Stawki zakładów: od $.025 do $50
  • Bonus: tak, możliwość podwojenia wygranej
  • Autoplay: brak
  • Joker: brak
  • Maksymalna wygrana: 4,000 żetonów

Rekapitulacja czyli dostępne darmowe gry vs. Bonus Poker Deluxe

Bonus Poker Deluxe online to ciekawa, aczkolwiek nie wybijająca się ponad przeciętność pozycja na rynku pokerów video. Można odnieść wrażenie, że próba odświeżenia tradycyjnego pokera za pomocą zmodyfikowanej tabeli wygranych, w której kareta ma wartość prawie dwukrotnie wyższą niż poker, oraz opcji dublowania wygranych nie okazała się strzałem w dziesiątkę.
Opisywany poker online za darmo dostępny jest na stronach naszego portalu. Wszystko czego potrzebujesz to przeglądarka internetowa, gra hazardowa nie wymaga rejestracji ani pobierania plików. Zagraj już dziś!