Big Bad Wolf Christmas Special

Star Star Star Star Star
Ranking kasyna 5 / 5
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Big Bad Wolf Christmas Special: Przegląd slotu

Wydany w 2013 roku Big Bad Wolf był jednym z pierwszych wydawnictw Quickspina i natychmiastowym hitem dla nadchodzącego studia. Mogło to być ryzykowne użycie bajki dla dzieci jako motywu do gry, ale Big Bad Wolf wymieszał odpowiednie cechy, wygląd i nagrody, aby zobaczyć to, co się wydarzyło w tej grze. Od tego czasu zyskał status kultowej gry i jest tak samo zabawny jak zawsze. Nie jest to ekscytująca jazda z dużą mocą, w tamtych czasach sloty nie były tak brutalnie zmienne, jak dziś, ale dla wielu z nich pozostaje to winną przyjemnością. W ruchu wielu innych programistów, Big Bad Wolf został przekształcony w wersję przyjazną dla wakacji. Tak jak niezliczone programy telewizyjne przed nim, mamy teraz Big Bad Wolf Christmas Special.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że nie zmieniło się zbyt wiele. Gracze dostają tę samą drewnianą ramę 5-bębnową, 25-cio liniową siatkę, ustawiają się gdzieś na wsi. Nawet ta sama beczka z jabłkami siedzi obok niej. Tym razem jednak wszystko jest tu pokryte śniegiem z posypkami sezonu, takimi jak wstążki upominkowe i tym podobne. Jedna drobna zmiana to liczba linii wygrawających, które zastąpiły ozdobne lampki – być może wygląd był zbyt stary. Ptaki ćwierkają w tle, co sprawia, że wszystko wydaje się bardzo znajome. W tym momencie należy ostrzec graczy szukających nowych ulepszeń; zmiany wizualne będą jedynymi znalezionymi w grze.

Jeśli chodzi o matematykę i statystyki, to wszystko pozostaje nietknięte. Oznacza to zakres zakładów od 0,25 do 100, średnią zmienność i tę samą doskonałą 97,34% RTP, która odegrała główną rolę w sukcesie oryginału. Ponownie, model matematyczny był jedną z najważniejszych zalet oryginału, więc gracze otrzymują identyczną rozgrywkę jak poprzednio.

Aby wygrać, istnieje 11 regularnych symboli, które płacą od lewej do prawej strony, gdy przynajmniej trzy lądują na linii płatniczej. Pięć niskich symboli wygranej to 10-A, zakrapiane na śniegu i nadal wyglądają tak, jakby były przybite do boku skrzynki. Następnie są cztery symbole średniej wygranej – zabawka miękka i trzy gwiazdy świnki z tej historii. Ziemia 5 z tych symboli powoduje wypłatę od 8 do 12 razy większej stawki.

Możliwe jest posiadanie do czterech różnych symboli wild w grze, ale na początek jest tylko jeden. Jest to Dziki Ul, który zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Wildy Rozproszonego i Księżycowego. Joker ma również własną wartość, która jest wypłacana, gdy w jednej linii znajdują się co najmniej dwa lądy, lub do 40x stawka za pięć takich symboli.

Big Bad Wolf Christmas Special: Cechy slotu

Częścią uroku Big Bad Wolf były jego cechy. Było ich nie tylko sporo, ale też współpracowali ze sobą, aby dobrze wzmacniać swoje efekty. Rolka kuli śnieżnej zaczyna się od Swooping Reels, prowadząc do Pigs Turn Wild, następnie Free Spins, a na koniec funkcja Blowing Down the House.

Dość powszechne teraz, trochę mniej tak w 2013 roku, jest Swooping Reels styl funkcji (bardziej powszechnie znany jako „kaskady”). Wszystkie zwycięskie kombinacje wyzwalają go, który zaczyna się od usunięcia zwycięskich symboli z siatki. Puste miejsca są następnie wypełniane przez symbole spadające z góry, tworząc nowe szanse na wygraną z tego samego obrotu. Swooping Reels kontynuuje swój ruch, dopóki nie pojawią się nowe wygrywające kombinacje.

Pigs Turn Wild robi całkiem sporo tego, co sugeruje etykieta. Co druga wygrana w sekwencji zmienia świnię w symbol wild. Tak więc 2, 4, następnie 6 wygrana zmienia świnię 1, 2, następnie 3 w dzika. Kiedy nie ma już zwycięstw na lądzie, świnki wracają do normalnego stanu. Ta funkcja pojawia się w grze podstawowej, jak również w darmowych obrotach.

Można powiedzieć, że grasz w wersję świąteczną, ponieważ wilk rozpraszający się nosi teraz kapelusz Mikołaja – 3 lub więcej z tych symboli na bębnach aktywuje 10 darmowych obrotów plus wypłaca również 3x zakład. Jeśli w grze bonusowej wylądują trzy scattery, to do sumy dodanych zostanie 10 kolejnych free spinsów.

W darmowych obrotach, na ostatnim bębnie wprowadzany jest nowy symbol księżyca, który należy zebrać po wylądowaniu. Po zebraniu trzech symboli, Wielki Zły Wilk wysadza dom, aby nagrodzić +2 darmowe obroty. Gdy zbierze się 6 księżycówek, dodawane są 2 kolejne obroty plus mnożnik x2 jest stosowany do każdej wygranej od tego momentu w funkcji.

Big Bad Wolf Christmas Special: Slot Verdict

Można powiedzieć, że firma Quickspin podążyła szybką i bezbolesną drogą, jeśli chodzi o projektowanie tego świątecznego remake’u. Poza kilkoma zmianami graficznymi, wszystko nawet do drugiego miejsca po przecinku RTP jest dokładnie takie samo jak oryginał, co oznacza, że jest to tylko skóra wtórna. Niewielu fanów oryginału będzie jednak narzekać zbyt głośno, ponieważ mają teraz idealną wymówkę, aby ponownie wysadzić domy w powietrze w reedycji.

Pomiędzy tymi dwoma grami minęło sporo czasu, a jednak doświadczenie to wydaje się całkiem współczesne. Kaskady, reakcje, podmuchy, czy jakkolwiek chcesz je nazwać, są wciąż gorące, pojawiają się w niezliczonych grach. Co ciekawe, z rozprzestrzenianiem się Megaways i tym podobnych, obsługa Swoopsów na 25-cio liniowej sieci powinna czuć się bardziej restrykcyjna niż ona. Wręcz przeciwnie, mechanik działa równie dobrze w Big Bad Wolf Christmas Special, jak wszędzie indziej. Tam, gdzie gra może nie rozpalić ognia współczesnych pałkarzy wielkich wygranych, jest potencjał, który przewyższa około 1.200 razy Twój zakład.

Ale hej, miło jest mieć wiele opcji do wyboru, zwłaszcza jeśli utknąłeś w środku na okres świąteczny szukając czegoś, co nie jest na tyle brutalne, aby zniszczyć świątecznego ducha. Dla wielu, Big Bad Wolf Christmas Special jest z pewnością przyjemną podróżą w dół alei pamięci, tym razem śnieżną.

Big Bad Wolf Christmas Special Szczegóły gry

Producent:
Quickspin
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
25
Min. liczba żetonów na spin:
0.25
Symbol Scatter:
Nie
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
100
Mnożnik:
Nie
Opcja autoplay:
Tak