Battlestar Galactica

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Maszyny hazardowe na galaktycznej wojnie

Firma Microgaming niezbyt często dokonywała konwersji znanych filmowych przebojów na automaty online, tym większe było zadowolenie fanów (w tym przypadku wielbicieli science-fiction), kiedy taki tytuł się ukazał. Slot Battelstar Galactica wykorzystuje oryginalną grafikę z popularnego serialu telewizyjnego sprzed kilku lat. Miłośnicy tej epickiej serii odnajdą w Battelstar Galactica online postaci Admirała Adamy, Doktora Baltara czy prezydent Roslin.

Podstawowe parametry slota

Ten futurystyczny, pięciobębnowy slot oferuje graczom 243 linie wygrywające. Monety dostępne są w nominałach od $0,01 do $0,05. Stawki zakładów wahają się w zakresie $0,30 – $15, co powinno zadowolić zarówno dusigroszy jaki i ryzykantów. Nisko płatne symbole to ikony kart wyższych, wyżej wyceniane przedstawiają bohaterów serialu, wiele z nich jest efektownie animowanych.

Gry na automatach nie byłyby tym, czym są bez symboli Wild i Scatter. Battlestar Galactica nie jest w tym względzie wyjątkiem. Scatter jest przedstawiony za pomocą ikony statku kosmicznego. 3, 4 lub 5 takich symboli pojawiających się w dowolnym miejscu na bębnach oznacza bonus w postaci 15 darmowych spinów, podczas których wygrane są potrajane. Logo serialu jest jednocześnie symbolem Wild. Ikona ta ukazująca się na bębnie numer 1 w trakcie gry w normalnym trybie funkcjonuje jako tzw. stacked Wild, czyli zastępuje wszystkie symbole na bębnie.

Funkcje, bonusy i inne smakowitości

Z każdym wykonanym spinem zdobywamy punkty doświadczenia, dzięki którym rośnie nasza pozycja wśród załogi. Każdy awans powoduje odblokowanie nowych animacji towarzyszących zwycięskim spinom. Inaczej niż inne darmowe gry Battlestar Galactica to w istocie trzy sloty w jednym. W trakcie rozgrywki losowo uaktywniają się tryby Normal, Run i Flight. Każdy z nich oferuje inne atrakcje.

  • W trybie Run na przykład, pojawienie się na środkowym bębnie symbolu licznika, powoduje zamianę ikon karcianych na symbol Tajemnicy, co skutkuje dodatkowymi wygranymi.
  • W procedurze Flight czeka nas kolejna niespodzianka: w każdej chwili do pięciu dowolnych symboli może zmienić się w ikony Wild, a jeśli stanie się to w trakcie darmowego spinu Wild zmienia się w Split Wild, podwajający wygraną.
  • Tryb Normal oferuje losową funkcjonalność o nazwie Ion Storm, podczas której bębny wypełniają się symbolami Wild.

Microgaming, schodzicie z kursu…

Mamy za sobą opis podstawowych atrybutów darmowych gier hazardowych dryfujące w przestrzeni kosmicznej, staną się zapewne obowiązkową pozycją dla fanów gatunku, i jak się wydaje, tylko dla nich. Mimo że gra przyciąga dopracowaną grafiką i efektownymi animacjami, jednak bez znajomości kontekstu oferuje użytkownikowi tylko ułamek frajdy, jaką mają wtajemniczeni miłośnicy SF.

Można chyba zaryzykować stwierdzenie, że bez tej gry automaty hazardowe straciłyby niewiele. Gry jednoręki bandyta, włączając Battlestar Galactica za darmo, są dostępne na naszej stronie internetowej. Zagraj bez rejestracji i bez konieczności pobierania plików instalacyjnych.

Battlestar Galactica Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
243
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak