Amerykańska Ruletka od GameVy

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Amerykańska Ruletka online za darmo od Gamevy

Fani ruletki online z pewnością znają doskonale trzy podstawowe odmiany tej gry i potrafią opisać różnice między nimi. Dzisiaj za to zamierzamy opisać specjalnie dla Ciebie grę, jaką jest American Roulette, wyprodukowaną przez firmę Gamevy i wydaną na rynek w lipcu 2016 roku. Jak łatwo odgadnąć na podstawie nazwy, jest to ruletka amerykańska w wersji online, która powinna spodobać się wszystkim tym, którzy przedkładają prostą obsługę i czytelność nad efektowną oprawą graficzną. Co nie oznacza oczywiście tego, że ta gra wygląda nieciekawie – to byłoby spore nieporozumienie. Wręcz przeciwnie. Ale wszystkie szczegóły poznasz, jeśli zdecydujesz się poświęcić chwilę na przeczytanie naszego artykułu.

Możesz oczywiście uzupełnić lekturę naszej recenzji graniem w tę grę na żywo. W tym celu udostępniliśmy specjalnie dla Ciebie wersję American Roulette demo, która to gra pozwoli Ci pograć w ruletkę zupełnie bez żadnych kosztów i bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Oznacza to, że po prostu wystarczy kliknąć w ikonę, by rozpocząć rozgrywkę. Nie musisz się logować, zakładać konta na naszej stronie, wpłacać pieniędzy, zapisywać się do naszych biuletynów reklamowych, klikać w reklamy lub bannery i tak dalej.

Po prostu udostępniamy Ci wyprodukowaną przez Gamevy grę American Roulette za darmo tak, abyś mógł poznać ją bliżej, nabrać doświadczenia, sprawdzić, jak dobrze zadziała ona na Twoim telefonie komórkowym oraz zobaczyć, jak się gra z komputerowym przeciwnikiem w tradycyjną ruletkę. Wszystko po to, abyś po prostu dobrze się bawił!

Cechy American Roulette

Zacznijmy od tego, że opisywana przez nas dzisiaj American Roulette internetowa gra hazardowa to odmiana online powszechnie znanej i lubianej ruletki amerykańskiej. Oznacza to, że opiera się ona w 100% o standardowy zestaw reguł dla tej konkretnej gry. Mamy więc tutaj 38 numerów na stole, 18 czarnych, 18 czerwonych oraz dwa zielone – jedno z oznaczeniem 0, a drugie oznaczone jako 00.

Sama American Roulette gra online została wyprodukowana przez Gamevy w 2016 roku. Oparta jest o nowoczesny standard HTML5, dzięki czemu doskonale działa ona na telefonach komórkowych oraz tabletach, niezależnie od tego, jakim systemem operacyjnym one dysponują. Pod każdym względem jest to standardowa ruletka amerykańska, która cechuje się współczynnikiem opłacalności (czyli RTP – skrót od Return to Player) wynoszącym 97,30% i oferuje wszystkie te cechy, z których znamy ruletkę amerykańską. Pewną cechą typową dla American Roulette online jest dość rozbudowana lista ograniczeń obejmujących maksymalne stawki na poszczególne zakłady. Wygląda to następująco:

  • Limit dla całego stołu (czyli maksymalna kwota do postawienia na pojedynczą rundę dla wszystkich zakładów łącznie) wynosi w tej grze 49 500 monet.
  • Pojedynczy zakład pozwala postawić do 225 monet.
  • Zakład na dwa numery (Split) to już limit 450 monet.
  • Na zakład typu Street możesz postawić 675 monet.
  • Dla zakładu Corner maksymalna stawka wynosi 900 monet.
  • Dla zakładu na linię limit określono na 1 350 monet.
  • Zakład kolumnowy (Column) ograniczono do 2 700 monet.
  • Na tuziny możesz postawić do 2 700 monet.
  • Zakłady z wygraną 1:1, czyli na przykład parzyste, nieparzyste, czerwone, czarne, od 1 do 18, od 19 do 36 możesz postawić maksymalnie 4 050 monet.

Jak widać, wartości te wyglądają dość skomplikowanie, ale bez obaw – w razie czego zawsze możesz szybko odświeżyć sobie pamięć zaglądając do wbudowanego w grę samouczka. Warto także zaznaczyć, że jako jedna z naprawdę nielicznych gier American Roulette bez depozytu oferuje opcję gry automatycznej. Jest ona uproszczona do granic możliwości i polega po prostu na tym, że gracz ustala kwotę zakładu na start, a następnie gra po kliknięciu przycisku AUTO rozpoczyna kręcenie kołem w oparciu o podaną stawkę. Proces ten trwa tak długo, dopóki gracz nie przerwie ręcznie trybu automatycznego.

American Roulette – jak grać?

Tradycyjnie dla współczesnych gier hazardowych online, tak samo i American Roulette ma bardzo prostą obsługę. Ekran gry ma ciemnoniebieskie tło, a przeważającą jego część zajmuje stół do gry narysowany zgodnie z typowo spotykanymi schematami dla ruletek wszelkiego rodzaju. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek grałeś w ruletkę, to od razu się tutaj odnajdziesz bez żadnego problemu.

Pod rysunkiem stołu American Roulette hazardowa gra oferuje dosyć rozbudowany panel sterowania. W centralnej jego części znajdują się żetony. Wystarczy myszką lub palcem przesunąć odpowiedni nominał lub po prostu go kliknąć tak, żeby znalazł się na środku – odpowiedni żeton zostanie wtedy powiększony w stosunku do reszty. Teraz możesz po prostu klikać w odpowiednie miejsca stołu, by rozmieścić swoje żetony tworząc pożądane przez Ciebie zakłady.

Jeśli się pomylisz i klikniesz nie tam, gdzie trzeba lub po prostu się rozmyślisz, to kliknij w przycisk ze strzałką skierowaną w dół po lewej stronie pola żetonów. Spowoduje to cofnięcie ostatniego ruchu. A jeśli zrezygnujesz całkowicie ze wszystkich zakładów i będziesz chciał rozpocząć od czystego stołu, to kliknij w ikonę z dużym X, by usunąć ze stołu wszystkie żetony.

Możesz także podwoić wartość wszystkich żetonów leżących na stole – w tym celu kliknij po prostu w przycisk oznaczony jako x2. To doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy chcieliby zastosować jakąś metodę progresji liniowej, jak choćby Martingale, w której podwajanie zakładów odgrywa kluczową rolę. Gdy już będziesz gotowy do rozpoczęcia gry, kliknij w duży przycisk z okrągłymi strzałkami. Ujrzysz wtedy wielkie koło do ruletki, w którym odbywa się rozgrywka. Za kilka sekund kulka się zatrzyma i poznasz wynik tej rundy, a następnie otrzymasz ewentualne wygrane.

Oczywiście mamy tutaj do czynienia z typową ruletką amerykańską, co oznacza, że American Roulette gra pozwala bez żadnych problemów stosować różne strategie postępowania, jak na przykład Parley, Labouchere’a, Martingale, czy też dowolną inną. W razie wątpliwości zawsze możesz skorzystać z wersji darmowej, by przetestować je w praktyce!

Podsumowanie

American Roulette casino online powinna zachwycić wszystkich miłośników klasycznego podejścia do kwestii ruletek online. Gra jest ładnie wykonana, jest przyjemna dla oka, a jednocześnie pozwala grać komfortowo na telefonie komórkowym dzięki znakomitemu, niezwykle przejrzystemu interfejsowi. Jest to po prostu nowocześnie wykonany produkt oparty o znaną od stuleci tradycyjną grę hazardową. A to oznacza, że możemy w niego grać kiedy tylko chcemy i na dowolnym urządzeniu zapewniając sobie przy tym typowy dla ruletek niezwykle wysoki poziom emocji i znakomite wrażenia z rozgrywki. Uważamy po prostu, że American Roulette to godna uwagi gra, która przypadnie do gustu zarówno zupełnie początkującym graczom, jak i doświadczonym miłośnikom ruletki!