After Night Falls

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Kiedy zapada noc budzą się automaty online

Tym razem, ceniona w świecie cybernetycznego hazardu firma BetSoft, przygotowała coś dla wielbicieli zagadek detektywistycznych. W emocjonującym slocie 3D o nazwie After Night Falls wcielamy się w postać inspektora Clouseau, bohatera niezwykle popularnego przed laty cyklu filmów o Różowej Panterze. Najważniejsze, po inspektorze, postaci dramatu to siwowłosa Babcia, potężnie zbudowany Oprych oraz sympatyczny Kocur. Zarówno wizerunki głównych bohaterów tej gry na automatach, jak i symbole drugoplanowe, są oddane w najdrobniejszych szczegółach i przepięknie animowane. Całości dopełnia klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Co kryje się w mroku?

After Night Falls online to slot pięciobębnowy typu 3D, oferujący graczowi 30 aktywnych linii wygrywających, liczne dodatkowe funkcjonalności oraz rundę bonusową. Do dyspozycji mamy monety o nominałach od 0,02 do 1. Na każdą z linii możemy postawić od 1 do 5 monet. Jak łatwo obliczyć, maksymalna kwota zakładu wynosi 150, a najwyższa „regularna” wygrana wynosi 1,250 monet.

Nie traćmy czasu i przejdźmy do sedna, czyli głównych atrakcji gry jednoręki bandyta pt. After Night Falls

  • Pojawienie się na ekranie trzech (i więcej) symboli przedstawiających akta Oprycha, które pełnia rolę scattera oznacza aktywację darmowych spinów. Maksymalna liczba gratisowych rund wynosi 25, a uzyskane w ich trakcie wygrane ulęgają się pomnożeniu od 2x do 10x!
  • Szkło powiększające pełni rolę symbolu wild. Nie jest to jednak zwyczajny wild, lecz wędrujący! Po każdym spinie znajdujący się na ekranie wild, przeskakuje o jeden bęben w lewo, i dopóki nie zniknie korzystamy z darmowej gry hazardowej!
  • Ukazujące się na ekranie trzy lub więcej symbole Oprycha uruchamiają kolejną funkcjonalność, w której pomagamy złodziejaszkowi wybrać, który spośród apartamentów ma okraść
  • Double Up, czyli opcja podwojenia wygranej uaktywnia się po każdym zwycięskim spinie. Double Up to prosta gra w orła i reszkę, w której mamy 50% szans na sukces
  • Stacked Collapsing Wins to następna z ukrytych funkcji – trzy jednakowe ikony na jednym z bębnów łączą się w jedną, a na ich miejsce spadają inne symbole dając nam dodatkową szansę na wygraną

Wisienka na torcie

Ostatnia runda bonusowa gry, aktywowana jest po uzyskaniu trzech symboli przedstawiających Babcię, na bębnach 1, 3 i 5. Oprych włamał się do mieszkania staruszki i okradł ją z kosztowności. Naszym zadaniem jest pomóc inspektorowi w znalezieniu dowodów rzeczowych. Za odkrycie każdego z nich nagradzani jesteśmy ekstra premią.

Na takie maszyny hazardowe czekaliśmy

Jeśli kręcą cię nowoczesne, wypełnione atrakcjami i fabularnym wątkiem darmowe gry After Night Falls powinna być dla ciebie pozycją obowiązkową. Gra jest dopracowana w każdym calu, a jedyną wadą są spore wymagania sprzętowe. Zagraj w After Night Falls za darmo. Najlepsze gry automaty firmy Betsoft, jaki i inne interesujące pozycje znajdziesz na stronach naszego portalu. Nie wymagamy rejestracji ani pobierania żadnych plików.

After Night Falls Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
30
Min. liczba żetonów na spin:
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Tak