Aeronauts

Star Star Star Star Star
GRAJ ZA DARMO

ZAGRAJ NA PRAWDZIWE PIENIĄDZE

Aeronauts – darmowy slot online

Aeronauts automat do gry to slot, o którym można powiedzieć bardzo dużo. Producentowi Evoplay znów udaje się zaskoczyć swoich graczy tematyką automatu. Slot ten opowiada o osobach, które kursują po niebie w specjalnych statkach powietrznych. Bohaterem automatu jest właśnie jeden z nich, który towarzyszy nam podczas gry.

Z pewnością chciałbyś spróbować tak interesującego automatu i możesz to zrobić, a nawet zagrać w Aeronauts bez depozytu. Jest to możliwe na naszej stronie, gdzie nie pobieramy żadnych opłat za granie za darmo, możesz korzystać z tej gry tak długo, jak chcesz. Nasza strona nie wymaga również rejestracji, więc możesz zagrać w Aeronauts bez rejestracji, w dowolnym dla Ciebie momencie i bez podawania swoich danych.

Funkcje i specyfikacje techniczne Aeronauts

Aeronauts demo, które widnieje na naszej stronie jest taką samą grą, jak wersja płatna. Jedyną różnicą jest to, że w wersji demo nie możesz wygrać prawdziwych pieniędzy. Aeronauts ma klasycznie 5 bębnów i 3 rzędy symboli. Jest to slot wideo z RTP wynoszącym 93,9%, które jest dość niskie, lecz wciąż mieści się w standardzie. Minimalna wpłata do slotu wynosi 0,1 danej waluty, z kolei maksymalna to kwestia 500.

Aeronauts automat ma kilka ciekawych funkcji, dzięki którym nie będziesz się nudził podczas gry. Jedną z nich jest obecność darmowych spinów. Możesz też dość łatwo dostać się do rundy bonusowej, zgarnąć mnożnik, a wszystko to po wylosowaniu specjalnych symboli typu scatter oraz zastępujący Wild. Poza tym Aeronauts ma również funkcję autoplay.

Tabela wypłat Aeronauts

Aeronauts gra jest wyposażona wyłącznie w symbole, które są połączone z tematyką, czyli z lataniem. Nie spotkasz symboli karcianych, które mogą czasem wydawać się nudne. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje dotyczące symboli w Aeronauts.

  • Piorunochron jest najmniejszym symbolem w grze, daje wygraną na poziomie 0,2 x stawka oraz w najlepszym przypadku 2,5 x stawka gracza.
  • Człowiek prowadzący rower zapewni Ci 0,3 x stawka oraz za 5 symboli 5 x stawka.
  • Balon daje wygraną rzędu 0,5 x stawka oraz maksymalnie 7,5 x stawka.
  • Kompas jest wart 15 x stawka, najmniej dostaniesz za niego 0,8 x stawka.
  • Silnik da Ci co najmniej 1,5 x stawka (3 symbole) i najwięcej 25 x stawka.
  • Rakieta to kwestia 2 x stawka, a za 5 symboli dostaniesz aż 50 x stawka.
  • Latająca łódź gwarantuje wygraną typu 2,5 x stawka za 3 symbole i 100 x stawka maksymalnie.
  • Największy z symboli, czyli latający statek daje aż 200 x stawka i 5 x stawka za 3 symbole.

Jak zagrać w Aeronauts?

Możemy Cię zapewnić, że Aeronauts online to prosty slot, więc szybko się w nim połapiesz. Jego przycisk uruchamiający grę jest bardzo duży, od razu wiadomo, który z nich wprawia symbole w ruch. Jednak to nie on ma Cię interesować na samym początku, jest to raczej przycisk z dużym „i” na środku. Tylko dzięki niemu możesz dowiedzieć się więcej o bonusach, symbolach, liniach wygrywających i innych aspektach, które sprawiają, że masz większe szanse na wygraną. To właśnie wiedza i praktyka są kluczem do wygranej, nie wahaj się z nich korzystać.

Bonusy Aeronauts

Aeronauts gra za darmo oraz Aeronauts za pieniądze mają identyczne bonusy, dzięki którym podczas gry trudno jest się nudzić. Gra bonusowa została ciekawie przemyślana, a głównie polega na tym, aby z danego rzędu wybierać symbole i piąć się w górę. Im wyżej się wespniesz, tym większą dostaniesz nagrodę. Poza tym możesz wygrać darmowe spiny, należą Ci się po wylosowaniu trzech scatterów, a za nie dostaniesz 20 obrotów. Dodatkowo możesz liczyć na symbol Wild oraz na mnożnik x2, który pojawia się na ekranie. Mamy również do czynienia z miejscem na gwiazdki, które zbiera się, kiedy na ekranie pojawia się specjalny symbol. Za zapełnienie 5 miejsc dostajesz dodatkowy bonus.

Zagraj w Aeronauts automat do gry – wypróbuj fortunę

Aeronauts to wciągająca gra, która opowiada historię osób szybujących w powietrzu z pomocą statków powietrznych i nie tylko. Jest to kolejny udany slot od Evoplay, który zawsze zaskakuje ciekawymi motywami. Slot jest prosty w obsłudze, a do tego zaskakuje graczy bonusami, które pojawiają się na ekranie dość często. Razem z bohaterami automatu możesz wybrać się w powietrzną podróż. Aeronauts bez logowania można znaleźć na naszej stronie, gra jest udostępniona bez potrzeby podawania swoich danych. Możesz na niej poznać reguły i przygotować się do Aeronauts na prawdziwe pieniądze lub możesz pozostać przy darmowej grze.

Aeronauts Szczegóły gry

Producent:
Darmowe spiny:
Tak
Bębny:
5
Symbol Wild:
Tak
Linie wygrywające:
20
Min. liczba żetonów na spin:
0.1
Symbol Scatter:
Tak
Gra bonusowa:
Tak
Maks. liczba żetonów na spin:
500
Mnożnik:
Tak
Opcja autoplay:
Nie