Diamond Dreams

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

GRAĆ NA PIENIĄDZE

        Diamond Dreams to dość nowa produkcja BetSoftu, skierowana do miłośników klasyki, jednak urozmaicona nowoczesnymi rozwiązaniami ze świata hazardowej gry. Jednoręki bandyta wyposażony jest w trzy bębny i pięć linii zwycięstwa. Wiodący motyw produkcji to diamenty i polowanie na nie – doskonały wybór służący rozbudzeniu apetytu na bogactwo w fanach gry na automatach.

        Symbole zaimplementowane w Diamond Dreams to charakterystyczna dla tej produkcji studia BetSoft mieszanka konserwatyzmu i nowoczesności. Część z nich jest widocznie zainspirowana wieloletnim królem Las Vegas – trzybębnowym automatem z jedną linią zwycięstwa i siódemką w roli najcenniejszego symbolu. W tym przypadku nad szczęśliwą cyfrą góruje jednak pełniący jednocześnie funkcję dzikiego symbolu diament.

Symbole to od najcenniejszego:

    •         Diamenty,
    •         Siódemki,
    •         Dzwonki,
    •         Wisienki,
    •         Różowy BAR.

        Grę ułatwiono poprzez implementację licznych kombinacji gwarantujących choćby minimalne wygrane – pewnej gratyfikacji doświadczy już gracz, który wylosuje na linii zwycięstwa kombinację siedem-dzwonek-wiśnia. Nie każdemu graczowi przypadnie do gustu kolorystyka gry automaty potrafią w obecnych czasach wyglądać naprawdę estetycznie i użytkownicy są do tego przyzwyczajeni. Fioletowo-różowy interfejs Diamond Dreams można było zaprojektować ze smakiem mimo kontrowersyjnego doboru barw, w obecnej formie wygląda jednak raczej mdło. Od strony graficznej interfejs jest nieskomplikowany, niektórzy nazwaliby go wręcz prostackim. Diamond Dreams ma zachęcać unowocześnieniem klasycznej gry, maszyny nie wyposażono jednak nawet w animację naciskania przycisków (nie wspominając o jakiejkolwiek innej). Tego rodzaju niedopatrzenie irytuje weterana automatów i sprawia wrażenie, że grę przygotowano na kolanie. Brak bonusowych spinów czy mnożników wynika zapewne z faktu, że w BetSofcie chciano przenieść klasyczną grę z lat osiemdziesiątych do ery, w której rządzą automaty online. Zupełnie nie udało im się jednak odtworzyć klimatu Las Vegas sprzed kilku dekad. Kreskówkowa grafika i widoczne niedopracowanie gry pozwalają twierdzić, że niezłego pomysłu nie było komu doprowadzić do pomyślnego finału. Nawet jackpot o wysokości 1000 nie pozwala grze wyjść na prowadzenie. Obecne maszyny hazardowe często oferują dużo wyższe zwroty – a przy tym nie wyglądają jak przygotowane na kolanie. Diamond Dreams online dostarczy jednak satysfakcji tym graczom, którzy chcą nieskomplikowanego, szybkiego doświadczenia z jednorękimi bandytami. Aby dobrze bawić się przy tej produkcji, nie trzeba przyswoić pojęć i mechanizmów takich jak bonusowe zakłady czy gamble or take. Wciąż istnieje jednak możliwość stawiania na dowolną liczbę linii zwycięstwa i dostosowywania zakładów do stopnia ryzyka, które chcemy podjąć.

        Jeśli interesuje cię zatem ten rodzaj rozgrywki i chcesz wypróbować Diamond Dreams za darmo, zagraj już teraz. To na naszej stronie znajdziesz największy wybór, jeśli to czego szukasz to darmowe gry. Diamond Dreams w wersji demo czeka. Nie musisz niczego pobierać, płacić ani rejestrować się – wypróbuj grę teraz!

Diamond Dreams Szczegóły gry

Producent:
Betsoft Gaming
Linie wygrywające:
5
Maks. liczba żetonów na spin:
1.00
Darmowe spiny:
Nie
Symbol Scatter:
Nie
Mnożnik:
Nie
Bębny:
3
Min. liczba żetonów na spin:
0.02
Opcja autoplay:
Tak
Symbol Wild:
Tak
Gra bonusowa:
Nie
Jackpot: